Deratizace, desinfekce, desinsekce Praha – hubení hlodavců, hmyzu...

Sháníte odborníka na deratizace, desinfekce nebo desinsekce? Naše společnost má v oboru deratizace již řadu let zkušeností. Kompletní služby deratizace, desinfekce i desinsekce zajišťujeme v lokalitě Praha a okolí.


Deratizace, desinsekci a desinfekce provádíme v obytných domech, potravinářských i zemědělských provozech, školských organizacích a dalších vnitřních i venkovních prostorech.


Ceny za služby deratizace, desinfekce, desinsekce najdete na stránce ceník.

Deratizace

Hlodavci rozšiřují nebezpečné choroby jako např. mor, žloutenku, salmonelu a další nemoci, deratizace je proto velmi důležitá pro zdraví člověka. Naše společnost se oborem deratizace zabývá již řadu let. Provádíme hubení krys, hubení myší, hubení potkanů a dalších hlodavců.

Desinsekce

Desinsekce je označení pro metodu hubení hmyzu a dalších členovců. Zaměřujeme se na likvidaci hmyzu žijícího v blízkosti lidí. Hmyz je také významným přenašečem chorob a způsobuje škodu na potravinách, nábytku atd. Provádíme hubení švábů, hubení komárů a veškerého bodavého hmyzu, hubení mravenců, hubení pavouků apod.

Dezinfekce

Dezinfekce je soubor opatření likvidující mikroorganismy pomocí chemických, fyzikálních nebo kombinovaných metod. Dezinfekce se provádí především na místech se zvýšenými nároky na čistotu jako např. zdravotnické organizace, stravovací zařízení, sociální zařízení, zemědělské organizace a další.

Deratizace, Desinsekce, dezinfekce Praha – kontakt

Máte-li zájem o službu deratizace, desinsekce či dezinfekce, neváhejte kontaktovat naši společnost EKOSA Praha s.r.o. na telefonním čísle +420 272 918 822, mobilním čísle +420 602 313 828 nebo prostřednictví e-mailu info@ekosa.cz.